Binance NFT Loan

Binance spustil službu NFT půjček

Binance oznámilo, že umožní vlastníkům NFT používat jejich digitální aktiva jako kolaterál k zajištění půjček v Ethereu. Nová služba s názvem Binance NFT Loan je zaměřena na přinášení výhod decentralizovaného financování (DeFi) do komunity Binance NFT a umožňuje uživatelům získat likviditu za svá NFT, aniž by je museli prodávat.

Služba, která byla spuštěna 26. května, bude zpočátku přijímat NFT z vybraných kolekcí, jako je Bored Ape Yacht Club (BAYC), Mutant Ape Yacht Club (MAYC), Azuki a Doodles. Binance však plánuje v budoucnu službu rozšířit.

Binance NFT Loan přichází s několika výhodami pro uživatele, včetně atraktivních úrokových sazeb, okamžité likvidity a nulových gas poplatků. Jedinečným aspektem této služby je její přístup „Peer-to-Pool“, ve kterém Binance funguje jako pool pro půjčky.

„Pokračující vývoj a expanze Binance v oblasti NFT je důkazem našeho závazku poskytovat naší komunitě různorodé nabídky a služby,“ uvedl v tiskové zprávě Mayur Kamat, vedoucí produktového oddělení Binance.

Kamat také uvedl, že nová funkce poskytne vlastníkům NFT řadu možností likvidity, což jim umožní efektivněji se zapojit do ekosystému Web3, aniž by se museli rozcházet se svými ceněnými NFT.

V posledních měsících Binance vynaložila významné úsilí, aby zůstala v popředí vyvíjejícího se krypto a NFT prostředí. V březnu spustila beta verzi Bicasso, generátoru NFT poháněného umělou inteligencí.

Binance NFT Loan přichází jen několik týdnů poté, co společnost Blur, jednička na trhu NFT a agregátor v oblasti NFT, oznámila svou vlastní službu půjčování vůči NFT. Blur zaznamenal obrovský úspěch a nyní je jedničkou mezi poskytovateli půjček NFT podle podílu na trhu.

Průnik NFT a DeFi se pravděpodobně v průběhu roku 2023 dále rozroste, protože platformy a tvůrci budou nadále zkoumat způsoby, jak se rodící se trh Web3 může vyvíjet a dlouhodobě se udržet.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..