AnimeChain

Azuki a Arbitrum přichází s projektem AnimeCoin pro rozvoj anime kultury na blockchainu

Před pár dny byl na platformě X oficiálně oznámen start AnimeChain, platformy založené na blockchainu Arbitrum, která získala mimo jiné i podporu od Web3 projektu Azuki. AnimeChain má za cíl vytvořit ekosystém anime na blockchainu.

V rámci této spolupráce Arbitrum poskytne fanouškům anime nízkonákladovou a vysokorychlostní infrastrukturu díky své technologii Arbitrum Nitro. Azuki se stane startovacím partnerem AnimeChain a na platformě představí anime produkce, hry a fyzické produkty, které mají sloužit jako vzor pro další duševní vlastnictví v oblasti anime.

„Azuki překračuje hranice v anime kultuře inovacemi v digitálních i fyzických zážitcích skrze značky Azuki a BEANZ. Jako vedoucí web3 značka v oblasti anime s vášnivou komunitou ukáže Azuki potenciál decentralizovaného modelu pro rozvoj značky na AnimeChain,“ uvádí se v příspěvku na X.

Podle oznámení se očekává, že velikost anime průmyslu dosáhne do roku 2030 hodnoty 60 miliard dolarů a bude vyžadován nový ekosystém „pro příští generaci anime, který posílí tvůrce a účastníky“. Blockchain a anime tak mohou tvořit výhodné spojení.

Cílem AnimeChain je vytvořit infrastrukturu, která umožní celosvětové síti anime fungování na blockchainu, řízenou tvůrci a uživateli.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..