Metaverse

Amazon představí dokumentární seriál o NFT. Představí se v něm 50 Web3 průkopníků

Nový dokumentární seriál NFTMe od streamovací služby Amazon zkoumá kulturu spojenou s nezaměnitelnými tokeny (NFT) a vliv těchto komunit na Web2 svět. V seriálu vystupuje více než 50 NFT průkopníků ze čtyř kontinentů, kteří se v šesti 30minutových epizodách podělí o své zkušenosti a pohled na to, proč jde o zásadní technologii, která bude mít v budoucnu vliv na život každého z nás.

V seriálu vystupují umělci, sběratelé, influenceři a profesionálové, kteří zdůrazňují, jak NFT ovlivnily jejich životy. Mezi vystupujícími influencery je i populární zpěvačka Susaye Greene ze skupiny Supremes. Mezi další průkopníky NFT patří královna Diambi Kabatusuila z Konžské demokratické republiky, Refik Anadol, digitální umělec pro SpaceX a NASA, Peter Rafelson, hudební producent Madonny, a Cheryl Douglas z Portion.

Podle producentů se pořad chce stát ikonickou sérií, něco jako MTV pro hudbu. Cílem je poskytovat relevantní informace o tomto tématu. Za úkol si při tvorbě dali prezentovat NFT srozumitelným způsobem a představit divákům možnosti a příležitosti v oblasti Web3.

V první epizodě se influenceři podělí o své zkušenosti s NFT a blockchainovými technologiemi a popíší, jaká byla jejich cesta do Web3 prostoru.

V dalších epizodách influenceři diskutují o adaptaci NFT v hudebním průmyslu, o zkoumání metaverse a o tom, jak mohou firmy integrovat NFT, aby oslovily nové publikum. Další influenceři se věnují také tomu, jak NFT pomáhají umělcům.

NFTMe již je k dispozici na Amazon Prime ve Spojených státech a Spojeném království. Společnost Amazon plánuje od roku 2023 rozšířit seriál i na další vysílatele po celém světě.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..