Adidas spouští nový projekt pro podporu digitálních umělců

Adidas /// Studio nedávno zahájilo program Residency by Adidas, globální uměleckou rezidenční iniciativu pro digitální umělce. Tento program bude představovat umělce z celého světa a začíná v září během Korea Blockchain Week v Soulu.

Inaugulární prodej digitálního umění bude zahrnovat díla od umělců MonkeeMoto a Adry Kandil, a to jak v omezených edicích, tak i ve volně dostupných NFTs na Ethereum blockchainu.

MonkeeMoto, se sídlem v Tokiu, se specializuje na vývoj her a digitální konceptuální design. Adra Kandil, libanonský umělec, kombinuje fotografii, koláže, typografii a digitální montáže a dříve spolupracoval s renomovanými módními značkami.

Cílem Residency by Adidas je podpora digitálních kreativních talentů a poskytnutí jim platformy pro spolupráci nejen v digitálním světě, ale i na fyzických produktech v budoucnosti. Tento projekt představuje významný krok v angažovanosti Adidas /// Studio v komunitě Web3, po uvedení NFT v Berlíně a New Yorku.

Omezené edice NFTs, přičemž každý kus bude prodávám za cenu 0,15 ETH (přibližně 250 dolarů), budou omezeny na 100 děl od každého umělce a budou k dispozici pouze účastníkům události v Soulu. Jako bonus zakoupením daného NFT získá kupující i spolu exkluzivní fyzickou mikinu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..