Adidas – ALTS

Adidas oznámil vlastní PFP kolekci zvanou ALTS by adidas

Před dvěma týdny jsme vás informovali o tom, že Adidas spustil třetí fázi svého projektu Into the Metaverse. Indigo Herz, virtuální influencer působící pod značkou Adidas, 2 dny zpět odhalil více informací ohledně třetí fáze, která přináší vlastní PFP kolekci ALTS a je složena ze tří kapitol.

Adidas – ATLS fáze
Adidas – ATLS fáze / Adidas.com

ATLS jsou dynamická NFTs, jejichž finální podoba bude tvořena postupem času jejími vlastníky v Rift Valley, virtuálním motelu vytvořeným Adidasem. Vše začíná první kapitolou, která nese název Chapter 1: ALT[er] Ego. Každý ALT, tedy NFT z této kolekce, bude obsahovat několik různých traitů se specifickým zaměřením. Prvním z nich je ALT[er] Ego, který obsahuje celkem 8 různých typů a je zaměřen na sport a životní styl. Každý typ tohoto traitu také obsahuje také vlastní utilitu ve formě přednostního přístupu k fyzickým a virtuálním produktům či vstupenkám na nejrůznější události. Více informací na webu.

Adidas – ALT[er] Ego
Adidas – ALT[er] Ego / Adidas.com
Adidas pro své nadcházející ALTS avatary a jejich majitele odhalil také řadu utilit jako podíl a hlasovací právo v Adidas ekosystému, exkluzivní přístup k jedinečným fyzickým a virtuálním výrobkům, do vybraných skupin, komunit, na irl i virtuální události, možnosti spolupráce na tvorbě produktů a zážitků, exkluzivní nabídky od partnerů a další.

Pro představení nové kapitoly bylo vytvořeno také doprovodné video demonstrující příběh, kdy Indigo Herz objevil ALT[er] Ego během svého pobytu v Rift Valley. Video je velmi povedené a doporučuji jej shlédnout.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..