Adidas Originals oznámil spolupráci s renomovaným umělcem FEWOCIOUS

Adidas Originals, tradiční značka sportovního oblečení, oznámila spolupráci s renomovaným umělcem Web3 Fewocious. Společně plánují vydání omezené edice Trefoil Flower Mint Pass, který bude propojený s produktem. Držitelé NFT budou mít možnost vyměnit svůj pass za pár tenisek Campus 00s navržených umělcem.

Tenisky byly přepracovány ve stylu Fewociousa, který je známý černobílými liniemi na tlustém modrobílém vzoru šněrování. Držitelé Mint passu budou moci tenisky vyměnit později v létě. Tato spolupráce představuje významný krok v průzkumu spojení mezi uměním, kulturou, kreativitou a inovací Web3.

Fewocious, jehož skutečné jméno je Victor Langlois, je dvacetiletý umělec, který se etabloval v komunitě Web3 umění. Jeho styl je plný živosti a odvážné estetiky, kterou prolíná hluboce osobními příběhy, často odrážejícími jeho zkušenosti jako transgenderové mládeže. Jeho vztah s Adidasem sahá až do jeho teenageřských let, kdy používal Adidasové siluety jako plátno pro svou uměleckou tvorbu. Spolupráce se stala oficiální během Art Basel v Miami v prosinci 2022.

Pro Fewociousa je spolupráce s Adidasem naplněním snu. Z malování Adidas bot v pokoji sám před čtyřmi lety se stal oficiální spolupracovník značky. Věří v budoucnost módy a obuvi a v průnik digitálního a fyzického světa. Těší se, že jeho umělecká díla spatří světlo světa a že každý se může stát součástí tohoto putování.

V rámci spolupráce s Fewociousem Adidas poprvé vyprodukuje tenisku s tokenovým zabezpečením a NFC značkou, která je také propojena s omezenou edicí NFT. Držitelé NFT od Fewocious x FewoWorld: Paint, stejně jako držitelé NFT od Adidasu s názvem ‚Decos‘ a ‚Soles‘, budou mít výhody, včetně slev a předčasného přístupu dne 22. června prostřednictvím OpenSea, kde bude Trefoil Flower Mint Pass výhradně dostupný.

Adidas a Fewocious také zajistili, že široká škála držitelů NFT z jejich rozsáhlejších ekosystémů bude mít příležitost získat předčasný přístup před širším veřejným prodejem později téhož dne. Tato spolupráce je příkladem, jak se tradiční značky spojují s umělci a využívají inovativních technologií k propojení digitálního a fyzického světa módy.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..