Adidas Moncler

Adidas a Moncler představují novou módní kolekci s limitovanou edicí NFT

Když se spojí sportovní obr jako Adidas s luxusní značkou jako Moncler, výsledkem je něco opravdu unikátního. Včera obě značky oznámily novou kolekci s názvem „Umění objevitelů“.

K propagaci této nové kolekce přichází kampaň, která kombinuje postavy dobrodruhů generované AI, což nabízí hlubší ponoření do digitálního světa. Kromě toho je tato spolupráce doplněna limitovanou edicí NFT.

Multidisciplinární umělci byli vyzváni značkou Moncler, aby vytvořili sochy dobyvatelů inspirované touto kolekcí. Výsledkem je fascinující mix lidských postav v oblečení z nové kolekce spolu s těmito uměleckými sochami. Stále je však otázkou, zda jsou osoby na fotografiích skuteční lidé nebo postavy generované AI.

Návrháři, umělci a fotografové pracovali v týmu na tom, aby tato kampaň byla vizuálně ohromující. Fotografie byly stylizovány Ai Kamoshitou s doplňky od maskérky Isamayi Ffrench a vlasy od Shiori Takahashi. Gary Card, jeden ze sochařů, popsal svou sochu jako „těžkopádnou, přesto impozantní“, což odráží jedinečný styl Moncleru.

Celý koncept kampaně byl inspirován oblečením z kolekce. Použité barvy, textury a materiály byly zvoleny tak, aby odrazily koncepci avatara inspirovaného touto kolekcí.

Pro ještě hlubší ponoření do tohoto světa představila Moncler na svých webových stránkách digitální zážitek, který připomíná světelně prozářenou metropoli. Kromě toho, že je to vizuálně poutavé, návštěvníci mohou pomocí digitálních billboardů odemknout exkluzivní produkty.

Tento nový digitální svět neslouží pouze k propagaci oblečení, ale také k prodeji limitované edice NFT, která zobrazuje boty Moncler x Adidas Originals NMD. Tyto NFT budou k dispozici na zmíněné digitální platformě a také na aplikaci Adidas Confirmed.

Tato kampaň navazuje na dřívější úspěchy obou značek v digitálním světě. Moncler vešel do Web3 prostoru v říjnu 2022 k oslavě svého 70. výročí vypuštěním 1,070 NFT, které byly inspirovány jejich ikonickou bundou Maya.

Spolupráce Adidas a Moncler jde ruku v ruce s větším trendem, kdy módní značky objevují nové způsoby, jak integrovat technologii do svých kolekcí a kampaní. Je to důkazem toho, jak se módní a technologický svět stávají nerozlučnými, a tento trend bude pravděpodobně pokračovat i v příštích letech.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..